tabelacı izmir
Ahşap tabela, tahta tabela,izmirde tabelacı,fiyat,Ahsaptabelaci

Tabelacı izmir

tabelaci izmir, izmir tabela, tabelacı, izmirde reklamcılar, tabela firması

Tabelacı izmir, firmanızın en önemli yardımcısıdır. Tabelanızın üretimini şansa bırakmıyoruz. Hem ihtiyaçlarınızı hem de isteklerinizi göz önünde bulundurup en önemli reklam ürününüz olan tabelanızı işinize yarar sağlar halde ortaya koymayı amaçlıyoruz. Tüm reklam ürünlerinin tasarımı ve üretimi ciddiyetle ele alınmış bir keşif, planlama, tasarım, malzeme seçimi, üretim, montaj ve en önemlisi satış sonrası destek gerektirir.

Biz tabelacı izmir firması olarak size verdiğimiz hizmeti sürece dökecek olursak;

üretim aşamaları;

1- Keşif: Sizinle iletişim kurduktan sonra başlayan bu aşamada Reklam ürünü isteğinizi ve ihtiyacınızı anlayıp montaj yerinin fiziki özelliklerini ve yapılacak işe uygunluğunu kontrol ederek başlarız. Bu aşamada ölçüleri sizinle beraber belirler, gerekli fotğraflar çekilerek ve planlama aşamasına geçeriz.

2- Planlama: Keşif yapıldıktan sonra başlayan bu aşamada sizinle diyalog kurarak hem işi ne amaçla yaptırmak istediğiniz hem de yapılacak iş için alternatif malzeme ve ürün bilgileri size sunulur. Bu aşamada keşife gelen görevli arkadaşımız size en makul seçenekleri önerir. Bu şekilde yapılacak işten en uygun fiyat ile en yüksek faydayı sağlamanız hedeflenir.

3- Tasarım: Planlama aşamasının ardından gerekli bilgiler keşif yapan görevli arkadaşımız ile grafik tasarım ekibi ile paylaşılarak en özgün ve hedefe yönelik tasarım sizin zevk ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulup ortaya çıkan tasarımlar görsel olarak sizinle paylaşılır.

4- Malzeme seçimi: Sizinle paylaşılan görseller ve alternatif çalışmaları inceledikten sonra sizin seçiminizi yaptığınızda, seçtiğiniz reklam ürününün malzemeleri optimum şekilde bizim tarafımızdan seçilir ve tabela fiyat çalışması yapılıp onayınıza sunulur.

5-Üretim: Tarafınızdan alınmış onay ile birlikte karar verilmiş tasarım belirlenen malzemelerle üretimine başlarız. Bu aşamada firmamız makine kullanımını üst seviyede tuttuğu için hem hız hem de üretim kalitesi olarak müşteri memnuniyeti için en önemli adımlarımızdan birisidir.

6- Montaj: Üretimi tamamlanan tabelanızın önceden birlikte belirlediğimiz yerine takılmasıdır. Bu aşamayı hızla ve üretimde sektörümüze göre çok düşük hata oranıyla çalıştığımızdan tüm planlama ve tasarımlara en yakın şekilde tamamlarız.

Ve en önemlisi

7- Satış sonrası destek: Bu aşama tabelanızın montajının tamamlanması ile başlar. Tabelacı izmir firmamızın en güçlü olduğu nokta burasıdır. Çünkü bizimle iletişim kuran çok sayıda firma daha önce farklı reklamcı firmalardan hizmet aldıklarını fakat daha sonra yapılan işin çeşitli nedenlerden bozulduğunu ve işi yapan firmaya ya ulaşamadıklarını veya firmanın bir çözüm sunmadıklarını belirtmekteler. Bu konuda güçlüyüz çünkü hepsinden önce size asla yanlış malzeme sunmuyoruz. Her şeye rağmen sorun yaşadığınızda bu sorunu çözmeyi garanti ediyoruz. Ve ilk müşterimizden bu yana hiçbir işimizde müşterilerimizi zorda bırakmadık. Bu da bize iş yaptırırken müşterilerimizin en büyük rahatlığı oldu.

Yani bütün üretim sürecinde sizin yaptığınız ödemenin tam anlamıyla karşılığını almanızı sağlıyoruz.

Tabelacı izmir bir çok reklam ürünü üretmektedir. Bunları incelemek isterseniz Sitemizden görebilir iletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.

tabelaci izmir, izmir tabela, tabelacı, izmirde reklamcılar, tabela firması

Bir Cevap Yazın